Pralko-wirówka Ravanson XPB-700
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Zawias drzwiczek: | W górę |
| Typ ładowania: | Od góry |
| Kolor produktu: | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Technologia napędu bezpośredniego: | Nie |
| Pobór mocy: | 280 W |
| Szerokość produktu: | 635 mm |
| Głębokość produktu: | 405 mm |
| Waga produktu: | 16 kg |
| Wysokość produktu: | 730 mm |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1400 RPM |
| Pojemność znamionowa: | 4 kg |
| Zużycie wody (minimum): | 27 l |
| Zużycie wody (maximum): | 37 l |
| Ostrzeżenia: | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Program wirowania: | Tak |
| Model: | Wolnostojący |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!