Pralka TEKA WMK 40740 WH EE
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Kolor obręczy: | Biały |
| Kolor produktu: | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Technologia przetworników: | Tak |
| Silnik: | Inwerter cyfrowy |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Typ kontroli: | Przyciski, Obrotowy |
| Tworzywo bębna: | Stal nierdzewna |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Pojemność bębna: | 45 l |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 44 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 1 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Pranie zużywające energię: | 0,444 kWh |
| Prąd: | 10 A |
| Pobór wody na cykl: | 45 l |
| Obciążenie: | 1950 W |
| Głębokość przy zamkniętych drzwiach: | 46,5 cm |
| Szerokość produktu: | 595 mm |
| Głębokość produktu: | 400 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 91,2 cm |
| Waga produktu: | 55 kg |
| Wysokość produktu: | 850 mm |
| Programy prania: | Syntetyk, Pranie wstępne, Dżins / denim, Wełna, Szybki, Sport, Puchowe ubranie/ kołdra, Mix, Opieka nad dzieckiem, Płukanie i wirowanie, Wirowanie, Eko, Bawełna, Quick 15min |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Minimalne ciśnienie przepływu wody: | 50 kPa |
| Maksymalne ciśnienie przepływu wody: | 1000 kPa |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Czas cyklu (program szybki): | 15 min |
| Pojemność znamionowa: | 7 kg |
| Czas cyklu (max): | 208 min |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| System równoważenia balansu: | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1400 RPM |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Minimalna prędkość obrotu: | 400 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 76 dB |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Ilość programów piorących: | 15 |
| Opóźnienie startu (min): | 1 h |
| Czyszczenie bębna: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2420062 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!