Pralka Ravanson XPB-70
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Kolor produktu: | Biały |
| Zawias drzwiczek: | W górę |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| System odprowadzenia wody: | Grawitacyjny |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Materiał pokrywy: | Tworzywo sztuczne |
| Typ ładowania: | Od góry |
| Dołączony wąż: | Tak |
| Odprowadzanie wody: | Tak |
| Pobór mocy: | 350 W |
| Waga produktu: | 10 kg |
| Szerokość produktu: | 445 mm |
| Wysokość produktu: | 800 mm |
| Głębokość produktu: | 410 mm |
| Ilość trybów: | 2 |
| Pojemność: | 7 kg |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Wysokość opakowania: | 820 mm |
| Głębokość opakowania: | 425 mm |
| Szerokość opakowania: | 460 mm |
| Ilość: | 1 szt. |
| Waga opakowania: | 11 kg |
| Ostrzeżenia: | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Czas pracy: | 15 min |
| Model: | Wolnostojący |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!