Pralka GORENJE WPNEI84SASWIFI/PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Rodzaj silnika: | Silnik Inwerterowy |
| Kolor drzwiczek: | Czarny |
| Typ kontroli: | Przyciski, Pokrętło |
| Okienko: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Kolor produktu: | Biały |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Moc znamionowa: | 1900 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 45 kWh |
| Waga produktu: | 62,1 kg |
| Głębokość opakowania: | 548 mm |
| Głębokość produktu: | 465 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Wysokość produktu: | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 63,2 kg |
| Wysokość opakowania: | 890 mm |
| Szerokość opakowania: | 640 mm |
| Czas cyklu (max): | 218 min |
| Funkcja pary: | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Ilość programów piorących: | 15 |
| Pojemność znamionowa: | 8 kg |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 76 dB |
| Pobór wody na cykl: | 48 l |
| Programy prania: | Szybki, Koszule, Pets, Bawełna, Poduszka, Kolor, Intensywny, Płukanie, Eco 40-60°C, Czyszczenie bębna, Mix, ExtraHygiene, Wirowanie i odpompowanie, Delikatne/Wełna/Pranie ręczne, Dziecięcy |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1400 RPM |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania: | Tak |
| Opóźnienie startu: | Tak |
| Alarm dźwiękowy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed wylaniem: | Tak |
| Pranie wstępne: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!