Pralka GORENJE W3NGPI62SBS/PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Okienko: | Tak |
| Rodzaj silnika: | Silnik Inwerterowy |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Typ kontroli: | Przyciski, Pokrętło |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kolor drzwiczek: | Czarny |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 48 kWh |
| Moc znamionowa: | 1700 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | B |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Głębokość produktu: | 435 mm |
| Waga produktu: | 57 kg |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Szerokość produktu: | 595 mm |
| Programy prania: | Wełna, Szybki, Sport, Poduszka, Płukanie i wirowanie, Eco 40-60, Mix, PerfectBlack, Wirowanie, Antyalergiczny, Syntetyk, Dziecięcy, Program samoczyszczący, Eco 20°C, Bawełna |
| Czas cyklu (max): | 198 min |
| Poziom hałasu (pranie): | 56 dB |
| Funkcja pary: | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia): | C |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 74 dB |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Ilość programów piorących: | 15 |
| Pojemność znamionowa: | 6 kg |
| Pobór wody na cykl: | 38 l |
| Pojemność bębna: | 43 l |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1200 RPM |
| Zabezpieczenie przed wylaniem: | Tak |
| Opóźnienie startu: | Tak |
| Pranie wstępne: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!