Pralka ELECTROLUX EW6TN4062P
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Certyfikaty: | Woolmark |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Typ ładowania: | Od góry |
| Zawias drzwiczek: | W górę |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Typ kontroli: | Obrotowy, Dotyk |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 65 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Przyłącza (prąd): | 2200 W |
| Natężenie: | 10 A |
| Pobór wody na cykl: | 40 l |
| Napięcie: | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Szerokość produktu: | 400 mm |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Wysokość produktu: | 890 mm |
| Klasa wirowania (suszenia): | C |
| Program płukania i odwirowywania: | Tak |
| Pojemność znamionowa: | 6 kg |
| Czas cyklu (max): | 197 min |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1000 RPM |
| Poziom hałasu: | 75 dB |
| Pojemność: | 42 l |
| Dziecięcy program prania: | Tak |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Programy prania: | Wełna, Szybki, Sport, Syntetyk, Eko, Bawełna, Delikatny/jedwab, Higiena/antyalergia |
| Długość węża dopływowego: | 1,3 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,42 m |
| Długość przewodu: | 1,65 m |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!