Pralka ELECTROLUX EW6TN24262P
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Długość węża dopływowego: | 1,3 m |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | W górę |
| Kolor produktu: | Biały |
| Długość węża odpływowego: | 1,42 m |
| Typ ładowania: | Od góry |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Długość przewodu: | 1,65 m |
| Pobór wody na cykl: | 40 l |
| Napięcie: | 230 V |
| Pobór mocy: | 2200 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Zużycie energii na cykl: | 0,65 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Szerokość produktu: | 400 mm |
| Wysokość produktu: | 890 mm |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 77 dB |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Pojemność bębna: | 42 l |
| Poziom hałasu (pranie): | 59 dB |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1151 RPM |
| Pojemność znamionowa: | 6 kg |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Program do prania delikatnych tkanin/jedwabiu: | Tak |
| Syntetyczne program prania: | Tak |
| Pranie wstępne: | Tak |
| Pół wsadu: | Tak |
| Bawełna program prania: | Tak |
| Krótki program prania: | Tak |
| Program szybki: | Tak |
| Model: | Wolnostojący |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!