Pralka ELECTROLUX EW6SN347SP
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Silnik: | Inwerter cyfrowy |
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Typ kontroli: | Obrotowy, Dotyk |
| Długość przewodu: | 1,4 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Typ drzwiczek: | Szkło hartowane |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Obciążenie: | 2200 W |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 69 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 90,4 cm |
| Głębokość przy zamkniętych drzwiach: | 49 cm |
| Wysokość produktu: | 843 mm |
| Głębokość produktu: | 449 mm |
| Szerokość produktu: | 595 mm |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pojemność znamionowa: | 7 kg |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Ilość programów piorących: | 14 |
| Programy prania: | Higiena/antyalergia, Bawełna, Delikatny/jedwab, Eko, Spin/odpływ, Wełna, Sport, Dżins / denim, Szybko 14 min, Opieka nad dzieckiem, Płukanie, Syntetyk |
| System kontroli piany: | Tak |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 78 dB |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1400 RPM |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 817876 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!