Pralka ELECTROLUX EW6SN0506OP
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Długość przewodu: | 1,4 m |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Długość węża dopływowego: | 1,3 m |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ kontroli: | Przyciski, Obrotowy |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Rodzaj zbiornika dozownika: | 3-drożny |
| Długość węża odpływowego: | 1,97 m |
| Pojemność bębna: | 42 l |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Okienko: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Obciążenie: | 2000 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Pobór wody na cykl: | 42 l |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 65 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Prąd: | 10 A |
| Szerokość produktu: | 595 mm |
| Wysokość produktu: | 843 mm |
| Głębokość produktu: | 378 mm |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Pojemność znamionowa: | 6 kg |
| Cechy szczególne: | System SensiCare |
| Programy prania: | Wełna, Szybki, Dżins / denim, Spin/odpływ, Syntetyk, Bawełna, Delikatny/jedwab |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia): | C |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 76 dB |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1000 RPM |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Wstrzymanie płukania: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!