Pralka ELECTROLUX EW6SN 406 WP
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Długość węża dopływowego: | 1,3 m |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość węża odpływowego: | 1,97 m |
| Kolor produktu: | Biały |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Długość przewodu: | 1,4 m |
| Pojemność bębna: | 42 l |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Pobór mocy: | 2000 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie): | 65 kWh |
| Pobór wody na cykl: | 42 l |
| Szerokość produktu: | 595 mm |
| Głębokość produktu: | 378 mm |
| Wysokość produktu: | 843 mm |
| Program płukania i odwirowywania: | Tak |
| Pojemność znamionowa: | 6 kg |
| Czas cyklu (max): | 190 min |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| System równoważenia balansu: | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia): | C |
| Programy prania: | Wełna, Szybki, Sport, Eko, Bawełna, Delikatny/jedwab, Syntetyk, Dżins / denim, Higiena/antyalergia |
| Poziom hałasu: | 76 dB |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1000 RPM |
| Dziecięcy program prania: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!