Pralka ELECTROLUX EW6F2292P
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Typ kontroli: | Przyciski, Obrotowy |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Długość węża odpływowego: | 1,45 m |
| Okienko: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Długość węża dopływowego: | 1,3 m |
| Pojemność bębna: | 53 l |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Długość przewodu: | 1,8 m |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Pobór wody na cykl: | 49 l |
| Prąd: | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Szerokość produktu: | 597 mm |
| Głębokość produktu: | 636 mm |
| Wysokość produktu: | 847 mm |
| Programy prania: | Syntetyk, Eco 40-60°C, Kołdra, Wełna, Szybki, Płukanie, Spin/odpływ, Delikatne, Dżins / denim, Odzież wierzchnia, Higiena, Bawełna |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Pojemność znamionowa: | 9 kg |
| Wstrzymanie płukania: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 75 dB |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Cechy szczególne: | System SensiCare |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1200 RPM |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1905518 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!