Pralka ELECTROLUX EW2TN5061FP
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Certyfikaty: | Woolmark Blue |
| Typ kontroli: | Obrotowy, Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Pojemność bębna: | 42 l |
| Zawias drzwiczek: | W górę |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Typ ładowania: | Od góry |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 65 kWh |
| Napięcie: | 230 V |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór wody na cykl: | 40 l |
| Przyłącza (prąd): | 2200 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Natężenie: | 10 A |
| Wysokość produktu: | 890 mm |
| Szerokość produktu: | 397 mm |
| Głębokość produktu: | 599 mm |
| Klasa wirowania (suszenia): | C |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Dziecięcy program prania: | Nie |
| Regulacja temperatury: | Ręczna/automatyczna |
| Pojemność znamionowa: | 6 kg |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1000 RPM |
| Poziom hałasu: | 75 dB |
| Czas cyklu (max): | 197 min |
| Programy prania: | Sport, Eco 40-60, Płukanie, Antyalergiczny, Wirowanie, Kołdra, Wełna/jedwab, Szybko 14 min, Syntetyk, Szybki 30 min, Higiena/antyalergia, Delikatne, Spin/odpływ, Bawełna |
| Opóźnienie startu: | Tak |
| Funkcja AutoSense: | Tak |
| Program płukania i odwirowywania: | Tak |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Długość węża dopływowego: | 1,3 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,42 m |
| Długość przewodu: | 1,65 m |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!