Pralka BOSCH WUU28T10PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Kolor drzwiczek: | Przezroczysty, Biały |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Typ drzwiczek: | Szkło hartowane |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Pojemność bębna: | 65 l |
| Okienko: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 49 kWh |
| Pobór wody na cykl: | 50 l |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Głębokość produktu: | 599 mm |
| Waga produktu: | 73,5 kg |
| Programy prania: | Jeansy, Super szybki, Syntetyk, Delikatne, Wirowanie, Eco 40-60, Higiena, Ciemne kolory / Jeans, Wełna, Wirowanie i odpompowanie, Bawełna, Delikatny/jedwab |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1400 RPM |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 72 dB |
| Pojemność znamionowa: | 9 kg |
| Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Technologie prania Bosch: | VarioDrum, ActiveWater™ Plus, EcoSilence Drive™, SpeedPerfect, AntiVibration Design |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1676993 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!