Pralka BOSCH WGE02201PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Typ kontroli: | Pokrętło |
| Długość przewodu: | 1,6 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Pojemność bębna: | 55 l |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Technologia przetworników: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Prąd: | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 40 kWh |
| Pobór wody na cykl: | 44 l |
| Obciążenie: | 2300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Głębokość produktu: | 588 mm |
| Wysokość produktu: | 848 mm |
| Waga produktu: | 70,4 kg |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja: | Tak |
| Ilość programów piorących: | 16 |
| Funkcja AquaStop: | Tak |
| Czas cyklu (max): | 206 min |
| System równoważenia balansu: | Tak |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pojemność znamionowa: | 7 kg |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| System kontroli piany: | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 71 dB |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Programy prania: | Syntetyk, Wełna, Sport, Szybki 15 min, Bluzka/koszula, Jeansy, Mix, 40°C, Szybki 30 min, Bawełna, Eco 40-60, Płukanie, Wirowanie, 90°C, 60°C |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1200 RPM |
| Automatyczne rozpoznawanie obciążenia: | Tak |
| Klasa emisji hałasu: | A |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Brzęczyk: | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Czyszczenie bębna: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1672120 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!