Pralka BOSCH WAN2827FPL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Typ kontroli: | Obrotowy, Dotyk |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Pojemność bębna: | 65 l |
| Okienko: | Tak |
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Długość przewodu: | 1,6 m |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Kolor drzwiczek: | Czarny, Szary, Przezroczysty |
| Kąt otwierania drzwi: | 171° |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Kolor produktu: | Biały |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 49 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl: | 50 l |
| Obciążenie: | 2300 W |
| Prąd: | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,15 W |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Głębokość produktu: | 590 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 106,3 cm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Waga produktu: | 70,2 kg |
| Głębokość przy zamkniętych drzwiach: | 63,3 cm |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 72 dB |
| Funkcja AquaStop: | Nie |
| Minimalna prędkość obrotu: | 400 RPM |
| Pojemność znamionowa: | 9 kg |
| System kontroli piany: | Tak |
| Czas cyklu (program szybki): | 30 min |
| Klasa emisji hałasu: | A |
| Programy prania: | Bluzka/koszula, Mix, Higiena/antyalergia, Czyszczenie bębna, Spin/odpływ, Syntetyk, Wełna, Sport, Eco 40-60, Płukanie, Szybki 15 min, Dżins / denim, Łatwe prasowanie, Szybki 30 min, Wirowanie, Ręka/wełna, Bawełna, Delikatny/jedwab |
| Czas cyklu (max): | 208 min |
| System równoważenia balansu: | Tak |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1400 RPM |
| Automatyczny system dozowania: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Przejawy zbyt wysokiego dawkowania: | Tak |
| Czyszczenie bębna: | Tak |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Brzęczyk: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wskaźnik programu: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Technologie Bosch (pielęgnacja ubrań): | Hygiene Plus, Konstrukcja antywibracyjna, ActiveWater Plus, EcoSilence Drive™, SpeedPerfect, Reload |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!