Pralka BOSCH WAN2813APL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Pojemność bębna: | 65 l |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Kolor produktu: | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza: | Tak |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Okienko: | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 46 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Obciążenie: | 2300 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Prąd: | 10 A |
| Głębokość produktu: | 590 mm |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Waga produktu: | 70 kg |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1400 RPM |
| Programy prania: | Delikatne, Wełna, Syntetyk, Pranie ręczne, Bawełna |
| Klasa emisji hałasu: | A |
| Water Plus: | Tak |
| System kontroli piany: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 72 dB |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Pojemność znamionowa: | 8 kg |
| Czyszczenie bębna: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Technologie Bosch (pielęgnacja ubrań): | SpeedPerfect |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!