Pralka BOSCH WAN2405BPL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Pojemność bębna: | 65 l |
| Długość przewodu: | 1,6 m |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Typ kontroli: | Obrotowy, Dotyk |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 46 kWh |
| Napięcie: | 220 - 240 V |
| Pobór wody na cykl: | 47 l |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Natężenie: | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Waga produktu: | 67,7 kg |
| Głębokość produktu: | 590 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 106,3 cm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Programy prania: | 60°C, Iron Assist, Mix, 40°C, Szybki 15 min, Wirowanie, Szybki 30 min, Eco 40-60, Płukanie, Syntetyk, Wełna, Codzienny 40°, Pranie wstępne, 90°C, Bawełna, Delikatny/jedwab |
| Klasa emisji hałasu: | A |
| System kontroli piany: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 71 dB |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1200 RPM |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| System równoważenia balansu: | Tak |
| Czas cyklu (max): | 213 min |
| Pojemność znamionowa: | 8 kg |
| Funkcja AquaStop: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2219960 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!