Pralka BEKO BM1WFU39225WPB
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Blokada rodzicielska (panelu sterowania): | Tak |
| Wskaźnik przebiegu programu: | Tak |
| Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi: | Tak |
| Opóźnienie startu: | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Typ kontroli: | Pokrętło, przyciski |
| Pojemność znamionowa: | 9 kg |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Kolor produktu: | Biały |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz: | LED |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | B |
| Pobór wody na cykl: | 49 l |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 57 kWh |
| Głębokość produktu: | 496 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Czas cyklu (max): | 228 min |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 76 dB |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1200 RPM |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Ostrzeżenia: | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1956456 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!