Pralka AMICA WA5S814ADiSOzH
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Kolor drzwiczek: | Czarny |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Kolor produktu: | Biały, Czarny |
| Typ kontroli: | Przyciski, Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Okienko: | Tak |
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 47 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór wody na cykl: | 47 l |
| Wysokość produktu: | 847 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 460 mm |
| Programy prania: | Antyalergiczny, Para, Eco 40-60, Płukanie, Baby Pro, Bawełna 20°C, Express 15', Wirowanie, Puchowe, Wełna, Sport, Cichy, Pościel, Mix, Pranie ręczne, Delikatne, Czyszczenie bębna |
| Ilość programów piorących: | 16 |
| Pojemność znamionowa: | 8 kg |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Maksymalna prędkość wirowania: | 1400 RPM |
| Poziom hałasu: | 76 dB |
| Klasa wirowania (suszenia): | C |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Specyficzne technologie: | Para |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem., Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1891956 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!