Płyta indukcyjna do zabudowy IDV4360
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Płyta indukcyjna Concept IDV4360
|
Szybkie i ekonomiczne gotowaniePłyta IDV4360 łączy atrakcyjny design czarnego szkła z wysoką wydajnością. Wszystkie 4 strefy gotowania wyposażone są w funkcję Powerbooster, która maksymalizuje moc, zapewniając błyskawiczne nagrzewanie i oszczędność Twojego czasu. |
Montaż na równi z blatemPłytę możesz zamontować w jednej płaszczyźnie z blatem (tzw. flush mount). Brak wystających krawędzi to nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim brak zakamarków, w których zbiera się brud oraz ochrona szkła przed uszkodzeniami. |
|
|
Intuicyjny SliderWybór mocy nigdy nie był tak prosty. Zapomnij o wielokrotnym naciskaniu przycisków "+" i "-". Dzięki wygodnemu suwakowi (Slider), jednym płynnym ruchem palca ustawisz pożądaną temperaturę dla wybranego pola. |
Parametry techniczne
| → | Maks. pobór mocy: 7400 W |
| → | 4 strefy z funkcją Powerbooster |
| → | Płynna regulacja mocy (Slider) |
| → | Timer i Sygnał dźwiękowy |
| → | Wskaźnik ciepła resztkowego (H) |
Wymiary i Detale
| → | Wymiary (SxG): 590 x 520 mm |
| → | Wymiary montażowe: 560 x 490 mm |
| → | Design: Czarne szkło / Szlifowane krawędzie |
| → | Blokada rodzicielska |
| → | Napięcie: 220-400 V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!