Okap zintegrowany Nontouch control i BLACK OPI7060bc
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Okap zintegrowany Concept OPI7060bc BLACK
|
Sterowanie gestamiZarządzaj okapem bez dotykania szklanego panelu. Odpowiednim ruchem ręki możesz włączyć urządzenie lub zmienić jego moc. Dzięki temu powierzchnia czarnego szkła pozostaje zawsze czysta, bez odcisków palców. |
Potężna wydajność i BoostOkap oferuje wydajność aż 635 m³/h, co sprawia, że jest idealny do większych kuchni połączonych z salonem. Funkcja Boost pozwala na krótkotrwałe uzyskanie maksymalnej mocy podczas intensywnego smażenia. |
|
|
Pełna integracjaModel OPI7060bc został zaprojektowany do całkowitej zabudowy w szafce. Widoczny pozostaje jedynie elegancki spód z czarnego szkła, co pozwala zachować minimalistyczny i spójny wygląd nowoczesnej kuchni. |
Parametry techniczne
| → | Wydajność: 635 m³/h / Klasa B |
| → | 3 poziomy mocy + Boost |
| → | Oświetlenie LED (2 poziomy natężenia) |
| → | Timer (opóźnione wyłączenie 10 min) |
| → | Głośność max: 66 dB |
Szczegóły i Wymiary
| → | Wyprodukowany w Polsce |
| → | Wymiary: 598 x 290 x 317 mm |
| → | Sterowanie: Gesty lub Pilot (z magnesem) |
| → | Średnica wylotu: 150 mm |
| → | Recyrkulacja: Filtr węglowy (61990476) |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!