Okap podszafkowy 60 cm OPP1260wh
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Okap podszafkowy Concept OPP1260wh WHITE
|
Ultra cienki i eleganckiMasz jasną kuchnię i liczy się dla Ciebie każdy centymetr? Model OPP1260wh w kolorze klasycznej bieli to idealne dopełnienie Twojej zabudowy. Dzięki wysokości zaledwie 82 mm, okap zajmuje minimalną ilość miejsca, oferując jednocześnie skuteczne oczyszczanie powietrza i nowoczesny wygląd. |
Efektywna recyrkulacjaBrak odprowadzenia do komina nie jest problemem. Funkcja recyrkulacji przy użyciu filtrów węglowych pozwala na skuteczne neutralizowanie zapachów i oparów. Oczyszczone powietrze wraca do kuchni, co czyni ten model niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem do każdego mieszkania. |
|
|
Oświetlenie LED i łatwe czyszczenieZastosowane diody LED doskonale doświetlają płytę grzejną, zużywając przy tym śladowe ilości energii. Dbanie o higienę urządzenia jest proste – dwa metalowe filtry przeciwtłuszczowe można w dowolnym momencie umyć w zmywarce. |
Specyfikacja techniczna
| → | Maks. wydajność: 135 m³/h |
| → | Głośność max: 60 dB |
| → | Wysokość: 82 mm (Ultra Slim) |
| → | Oświetlenie: LED (6500 K) |
| → | Klasa energetyczna: D |
Wymiary i montaż
| → | Szerokość: 595 mm / Głębokość: 490 mm |
| → | Średnica wylotu: 120 mm |
| → | Odległość od płyty gaz.: 750 mm |
| → | Filtr węglowy: 61990255 (2 szt.) |
| → | Kolor: Biały |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!