Okap podszafkowy 60 cm OPP1260bc
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Okap podszafkowy Concept OPP1260bc BLACK
|
Ultra cienki designMasz małą kuchnię i liczy się dla Ciebie każdy centymetr? Kompaktowy rozmiar okapu o wysokości zaledwie 82 mm to proste i eleganckie rozwiązanie. Minimalistyczny projekt w czarnym kolorze doskonale podkreśli wygląd Twojej kuchni, zapewniając mnóstwo wolnego miejsca nad płytą. |
Efektywna recyrkulacjaJeśli nie masz możliwości podłączenia okapu do komina, skorzystaj z funkcji recyrkulacji. Po zamontowaniu opcjonalnych filtrów węglowych, okap skutecznie pochłonie nieprzyjemne zapachy. Oczyszczone powietrze wraca do pomieszczenia, a Ty możesz cieszyć się świeżością bez skomplikowanych instalacji. |
|
|
Oświetlenie LED i łatwe czyszczenieEkologiczne diody LED doskonale doświetlają płytę grzejną, oszczędzając energię. Dbanie o czystość jest wyjątkowo proste – metalowe filtry przeciwtłuszczowe możesz wyjąć i umyć w zmywarce, używając standardowego programu. |
Parametry techniczne
| → | Maks. wydajność: 135 m³/h |
| → | Głośność max: 60 dB |
| → | Wysokość: 82 mm (Ultra Slim) |
| → | Oświetlenie: LED (6500 K) |
| → | Klasa energetyczna: D |
Wymiary i instalacja
| → | Szerokość: 595 mm / Głębokość: 490 mm |
| → | Średnica wydechu: 120 mm |
| → | Minimalna odległość gaz: 750 mm |
| → | Filtr węglowy: 61990255 (2 szt.) |
| → | Kolor: Czarny |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!