Okap podszafkowy 50 cm OPP1050
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Okap podszafkowy Concept OPP1050
|
Kompaktowe rozwiązanieOkap podszafkowy OPP1050 to idealny wybór do mniejszych kuchni, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Dzięki szerokości 50 cm z łatwością zmieści się pod szafką kuchenną, skutecznie usuwając opary i zapachy powstające podczas codziennego gotowania. |
Wydajność i RecyrkulacjaModel ten oferuje 3 stopnie mocy z maksymalną wydajnością 175 m³/h. Może pracować jako wyciąg (odprowadzenie oparów na zewnątrz) lub jako pochłaniacz. W trybie recyrkulacji wystarczy zastosować filtr węglowy, który oczyści powietrze i wprowadzi je z powrotem do kuchni. |
|
Parametry techniczne
| → | Maks. wydajność: 175 m³/h |
| → | Sterowanie suwakowe (3 poziomy) |
| → | Głośność max: 63 dB |
| → | Klasa energetyczna: C |
| → | Średnica wyciągu: 120 mm |
Informacje i akcesoria
| → | Wymiary: 140 x 500 x 470 mm |
| → | Wyprodukowany w Polsce |
| → | Filtr węglowy: 61990028 (1 szt.) |
| → | Filtr tekstylny: 61990026 (1 szt.) |
| → | Kolor: Biały |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!