Okap kominowy czarny OPK5960bc
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Okap kominowy Concept OPK5960bc BLACK
|
Ekstremalna wydajność i cicha pracaSercem okapu jest nowoczesny, bezszczotkowy silnik BLDC. Zapewnia on wysoką wydajność 600 m³/h przy znacznie niższym poziomie hałasu niż standardowe silniki. Dzięki klasie energetycznej A++, urządzenie dba o Twoje rachunki i środowisko, nie tracąc nic na skuteczności pochłaniania oparów. |
Intuicyjny panel dotykowyElegancki panel dotykowy pozwala na błyskawiczną zmianę mocy lub aktywację funkcji Boost. Dodatkowo, funkcja opóźnionego wyłączenia (3-5 minut) dba o to, by po zakończeniu gotowania ostatnie resztki zapachów zostały całkowicie usunięte z kuchni przed automatycznym wyłączeniem się urządzenia. |
|
|
Elegancja i łatwa konserwacjaPołączenie czarnego szkła i czarnego komina tworzy spójny, luksusowy wygląd. Utrzymanie okapu w czystości jest proste dzięki gładkiej powierzchni frontu oraz możliwości mycia metalowego filtra przeciwtłuszczowego bezpośrednio w zmywarce. |
Specyfikacja techniczna
| → | Maks. wydajność: 600 m³/h |
| → | Klasa energetyczna: A++ / Moc: 73 W |
| → | Poziom hałasu: 59 dB |
| → | Oświetlenie: LED 2 x 1,5 W |
| → | Średnica wylotu: 150 mm |
Wymiary i montaż
| → | Wysokość: 710 - 1090 mm |
| → | Szerokość: 600 mm / Głębokość: 433 mm |
| → | Odległość od płyty gazowej: 750 mm |
| → | Odległość od płyty elektr.: 650 mm |
| → | Filtr węglowy: 61990258 (2 szt.) |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!