Okap kominowy WHITE OPK5160wh
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Okap kominowy Concept OPK5160wh WHITE
|
Elegancka biel w kuchniOkap OPK5160wh z linii White to połączenie nowoczesnego białego szkła z wysoką wydajnością. Idealnie sprawdzi się w jasnych kuchniach, oferując regulowaną wysokość komina dla perfekcyjnego dopasowania do zabudowy. |
Oświetlenie LEDZintegrowane dwie diody LED o mocy 1,5 W zapewniają optymalne oświetlenie powierzchni gotowania. Rozwiązanie to jest nie tylko energooszczędne, ale również cechuje się wyjątkową trwałością w porównaniu do klasycznych żarówek. |
|
|
Filtracja i recyrkulacjaUrządzenie wyposażone jest w metalowy filtr przeciwtłuszczowy, który łatwo wyczyścisz w zmywarce. Okap oferuje funkcję recyrkulacji, dzięki której po montażu filtrów węglowych powietrze jest oczyszczane i wraca do kuchni. |
Parametry techniczne
| → | Wydajność max: 550 m³/h |
| → | 3 poziomy mocy / Klasa C |
| → | Głośność: 57 dB |
| → | Oświetlenie: LED 2 x 1,5 W |
| → | Średnica wylotu: 150 mm |
Wymiary i design
| → | Wymiary: 702-780 x 590 x 430 mm |
| → | Wykończenie: Białe szkło |
| → | Minimalna odległość od płyty: 650 mm |
| → | Moc silnika: 103 W |
| → | Filtr węglowy: 61990258 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!