Okap kominowy 60 cm OPK3560bc
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Okap kominowy Concept OPK3560bc
|
Wydajność i stylOkap OPK3560bc zapewnia efektywny wyciąg o wydajności 537,3 m³/h. Wykonany w eleganckiej, czarnej stylistyce, stanowi doskonałe dopełnienie każdej nowoczesnej kuchni, dbając o świeże powietrze podczas gotowania. |
Zmienna wysokość kominaW zestawie znajdują się dwie części osłony komina, które można na siebie nakładać. Pozwala to na płynną regulację wysokości urządzenia, dzięki czemu idealnie dopasujesz okap do wysokości swojej kuchni. |
|
|
Tryb recyrkulacjiJeśli nie masz możliwości podłączenia okapu do wentylacji zewnętrznej, skorzystaj z recyrkulacji. Po zamontowaniu opcjonalnych filtrów węglowych, powietrze zostanie oczyszczone z zapachów i wróci do pomieszczenia. |
Parametry techniczne
| → | Wydajność max: 537,3 m³/h |
| → | 3 poziomy mocy / Klasa C |
| → | Głośność: 61 dB |
| → | Oświetlenie: LED 2 x 2 W |
| → | Średnica odciągu: 150 mm |
Wymiary i detale
| → | Szerokość: 600 mm |
| → | Wysokość: 660 - 1060 mm |
| → | Głębokość: 500 mm |
| → | 2x metalowy filtr przeciwtłuszczowy |
| → | Napięcie: 220-240 V ~ 50 Hz |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!