Lodówka do zabudowy ELECTROLUX LNT6NE18S (178 cm wys.)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Montaż drzwi: | Drzwi na drzwiach |
| Kolor produktu: | Biały |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Regulowane półki: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Obciążenie: | 120 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Roczne zużycie energii: | 216 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Waga produktu: | 58 kg |
| Głębokość produktu: | 549 mm |
| Wysokość produktu: | 1772 mm |
| Szerokość produktu: | 546 mm |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Poziom hałasu: | 35 dB |
| Tryb klimatu: | SN-ST |
| Pojemność netto: | 257 l |
| Ilość szuflad zamrażarki: | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 4,5 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto: | 62 l |
| No Frost (zamrażarka): | Tak |
| Pozycja zamrażarki: | W części dolnej |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Długość przewodu: | 2,4 m |
| No Frost (lodówka): | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa: | 2 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Pojemność lodówki netto: | 195 l |
| Liczba półek w lodówce: | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 5 |
| Ostrzeżenia: | Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Komora Fresh zone: | Tak |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1496661 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!