Lodówka do zabudowy ELECTROLUX ENS6TE19S (190 cm wys.)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Materiał półek: | Szkło |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Liczba kompresorów: | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Technologia przetworników: | Tak |
| Regulowane półki: | Tak |
| Materiał półek drzwiowych: | Plastik |
| Umiejscowienie wyświetlacza: | Wewnątrz |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Roczne zużycie energii: | 213 kWh |
| Napięcie wejściowe AC: | 230-240 V |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Wysokość produktu: | 1884 mm |
| Wysokość przedziału instalacji: | 189,4 cm |
| Głębokość produktu: | 549 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Szerokość produktu: | 548 mm |
| Maszyna do lodu: | Nie |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| Poziom hałasu: | 36 dB |
| Pojemność netto: | 278 l |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka): | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 5 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| No Frost (zamrażarka): | Tak |
| Temperatura zamrażarnika (min): | -18 °C |
| Pojemność zamrażarki netto: | 62 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 9,5 h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 3 |
| Pozycja zamrażarki: | W części górnej |
| Alarm otwartych drzwi: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Pojemność lodówki netto: | 216 l |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 5 |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| No Frost (lodówka): | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| System Multi-Airflow (lodówka): | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 4 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba wyjmowalnych półek: | 5 |
| Liczba półek na jajka: | 1 |
| System chłodzenia: | Wentylowane |
| Półka drzwiowa na butelki: | Tak |
| Uchwyt na butelkę w drzwiach: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę., Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Komora Fresh zone: | Tak |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!