Lodówka do zabudowy BOSCH KIV86VFE1
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Kolor produktu: | Biały |
| Roczne zużycie energii: | 229 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A++ |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Waga produktu: | 64 kg |
| Wysokość przedziału instalacji: | 177,5 cm |
| Głębokość produktu: | 545 mm |
| Szerokość produktu: | 541 mm |
| Wysokość produktu: | 1772 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Poziom hałasu: | 38 dB |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| Pojemność netto: | 267 l |
| Pojemność brutto: | 270 l |
| Pojemność zamrażarki netto: | 84 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 9 h |
| Pozycja zamrażarki: | W części dolnej |
| Długość przewodu: | 2,3 m |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Pojemność lodówki netto: | 183 l |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska, GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia: | Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!