Lodówka do zabudowy BOSCH KIS87AFE0
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Materiał półek: | Szkło |
| Kolor produktu: | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Liczba kompresorów: | 1 |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Prąd: | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Obciążenie: | 90 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Roczne zużycie energii: | 207 kWh |
| Waga produktu: | 63,6 kg |
| Szerokość produktu: | 558 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Wysokość produktu: | 1772 mm |
| Głębokość produktu: | 545 mm |
| Wysokość przedziału instalacji: | 177,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| Poziom hałasu: | 36 dB |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji: | 43 °C |
| Pojemność netto: | 272 l |
| Funkcja urlopu: | Tak |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Pozycja zamrażarki: | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 63 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 26 h |
| No Frost (zamrażarka): | Nie |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 7 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Ilość szuflad zamrażarki: | 2 |
| Alarm otwartych drzwi: | Tak |
| Długość przewodu: | 2,3 m |
| Alarm temperatury: | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Pojemność lodówki netto: | 209 l |
| No Frost (lodówka): | Nie |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 5 |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!