Kuchenka mikrofalowa TEKA MW FS20 WH
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Pojemność: | 20 l |
| Kolor produktu: | Czarny, Biały |
| Moc mikrofalówki: | 700 W |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 25,5 cm |
| Umiejscowienie urządzenia: | Blat |
| Minutnik: | Tak, 35 min |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj timera: | Mechaniczny |
| Liczba poziomów mocy: | 5 |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Obciążenie: | 700 W |
| Głębokość produktu: | 357,5 mm |
| Waga produktu: | 10,7 kg |
| Szerokość produktu: | 439,5 mm |
| Wysokość produktu: | 258,2 mm |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu., Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem., Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!