Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KIL22NSE0
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Materiał półek: | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Kolor produktu: | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Regulowane półki: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Prąd: | 10 A |
| Roczne zużycie energii: | 144 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Waga produktu: | 30,2 kg, 30,2 kg |
| Wysokość produktu: | 874 mm |
| Wysokość przedziału instalacji: | 88 cm |
| Szerokość produktu: | 541 mm |
| Głębokość produktu: | 548 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Tryb klimatu: | SN-ST |
| Poziom hałasu: | 35 dB |
| Pojemność netto: | 119 l |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Pojemność zamrażarki netto: | 15 l |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 3 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki: | W części górnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 10 h |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Palety na kostki lodu: | Tak |
| Długość przewodu: | 2,3 m |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 2 |
| Pojemność lodówki netto: | 104 l |
| Typ lamp: | LED |
| Liczba półek w lodówce: | 2 |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę., Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Komora Fresh zone: | Tak |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!