Chłodziarka ELECTROLUX LXB2AE82S
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 3 |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Kolor produktu: | Biały |
| Materiał półek: | Szkło |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Obciążenie: | 80 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 - 240 V |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Roczne zużycie energii: | 92 kWh |
| Głębokość produktu: | 547 mm |
| Wysokość produktu: | 870 mm |
| Szerokość produktu: | 560 mm |
| Waga produktu: | 31,6 kg |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| Pojemność lodówki netto: | 127 l |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Poziom hałasu: | 38 dB |
| Szerokość opakowania: | 600 mm |
| Głębokość opakowania: | 620 mm |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!