Chłodziarka ELECTROLUX LRB3AE12S
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 4 |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Liczba półek w lodówce: | 4 |
| Uchwyt na butelkę w drzwiach: | Tak |
| Roczne zużycie energii: | 101 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC: | 230-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Wysokość produktu: | 1218 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Szerokość produktu: | 548 mm |
| Waga produktu: | 35 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 36,5 kg |
| Wysokość przedziału instalacji: | 122,5 cm |
| Głębokość produktu: | 549 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Pojemność lodówki netto: | 208 l |
| Poziom hałasu: | 34 dB |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| System chłodzenia: | Statyczne |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Długość przewodu: | 2,4 m |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Ostrzeżenia: | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę., Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!