Chłodziarka ELECTROLUX LFB3AE12S
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Materiał półek: | Plastik |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Kolor produktu: | Biały |
| Urządzenie rozmrażające: | R600a |
| Montaż drzwi: | Samozamykacz do drzwi |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Obciążenie: | 130 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 230-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Roczne zużycie energii: | 146 kWh |
| Wysokość przedziału instalacji: | 122,5 cm |
| Głębokość produktu: | 549 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Waga produktu: | 39 kg |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Szerokość produktu: | 548 mm |
| Wysokość produktu: | 1218 mm |
| Poziom hałasu: | 35 dB |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji: | 43 °C |
| Tryb klimatu: | SN-N-ST-T |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Pojemność netto: | 188 l |
| Liczba półek w zamrażarce: | 1 |
| Pojemność zamrażarki netto: | 14 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 8 h |
| Pozycja zamrażarki: | W części górnej |
| Długość przewodu: | 2,4 m |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Pojemność lodówki netto: | 174 l |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 3 |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Ostrzeżenia: | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę., Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!