Chłodziarka ELECTROLUX LFB2AE88S1
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Kolor produktu: | Biały |
| Materiał półek drzwiowych: | Plastik |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Materiał półek: | Aluminim/Plastik |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Roczne zużycie energii: | 143 kWh |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 - 240 V |
| Waga produktu: | 31 kg |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Głębokość produktu: | 549 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Szerokość produktu: | 548 mm |
| Wysokość produktu: | 873 mm |
| Wysokość przedziału instalacji: | 88 cm |
| Tryb klimatu: | SN-ST |
| Pojemność netto: | 124 l |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Maszyna do lodu: | Nie |
| Poziom hałasu: | 36 dB |
| Waga wraz z opakowaniem: | 33 kg |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 9,5 h |
| Pozycja zamrażarki: | W części górnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 14 l |
| Długość przewodu: | 2,4 m |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba wyjmowalnych półek: | 2 |
| System Multi-Airflow (lodówka): | Nie |
| Pojemność lodówki netto: | 109 l |
| Półka drzwiowa na butelki: | Tak |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 1 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Typ lamp: | LED |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Liczba półek na jajka: | 1 |
| Funkcja szybkiego chłodzenia: | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska, GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia: | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę., Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Komora Fresh zone: | Tak |
| Funkcja Fresh balancer: | Tak |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!