Chłodziarka do zabudowy MPM-240-FFH-01/A
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Roczne zużycie energii: | 217 kWh |
| Głębokość produktu: | 535 mm |
| Waga produktu: | 53 kg |
| Wysokość produktu: | 1770 mm |
| Szerokość produktu: | 540 mm |
| Sterowanie elektroniczne: | Tak |
| Poziom hałasu: | 38 dB |
| Czynnik chłodzący: | R600a |
| Palety na kostki lodu: | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto: | 63 l |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia: | 12 h |
| Temperatura zamrażarnika (min): | -18 °C |
| Liczba pojemników: | 1 |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka): | Tak |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Pojemność lodówki netto: | 183 l |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 3 |
| Ostrzeżenia: | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę., Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 414243 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!