Chłodziarka BEKO BU1104N
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 2 |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Liczba półek na jajka: | 1 |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Kolor produktu: | Biały |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Roczne zużycie energii: | 91,98 kWh |
| Waga produktu: | 30 kg |
| Szerokość produktu: | 595 mm |
| Głębokość produktu: | 545 mm |
| Wysokość produktu: | 818 mm |
| Poziom hałasu: | 35 dB |
| System chłodzenia: | Statyczne |
| Pojemność lodówki netto: | 130 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS04: Gazy pod ciśnieniem, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1367098 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!