Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRKI418EP1
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Certyfikaty zgodności: | CE |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Liczba kompresorów: | 1 |
| Urządzenie rozmrażające: | R600a |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie wyświetlacza: | Wewnątrz |
| Ilość regulowanych półek: | 3 |
| Typ zawiasu drzwi: | Zawias przesuwny |
| Materiał półek: | Szkło |
| Kolor produktu: | Biały |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności energetycznej: | 100 |
| Roczne zużycie energii: | 217 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Typ wtyczki zasilającej: | Typu F |
| Obciążenie: | 130 W |
| Prąd: | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 1772 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 178 cm |
| Wysokość przedziału instalacji: | 178 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 177,5 cm |
| Szerokość produktu: | 540 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 57 cm |
| Głębokość produktu: | 540 mm |
| Waga produktu: | 53 kg |
| Maksymalna temperatura eksploatacji: | 38 °C |
| Poziom hałasu: | 38 dB |
| Ilość stref temperatury: | 2 |
| Pojemność netto: | 246 l |
| Tryb klimatu: | N-ST |
| Minimalna temperatura pracy: | 16 °C |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Maszyna do lodu: | Nie |
| Wysokość opakowania: | 1875 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 56,9 kg |
| Szerokość opakowania: | 585 mm |
| Głębokość opakowania: | 564 mm |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka): | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 3 kg/24h |
| No Frost (zamrażarka): | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 12 h |
| Temperatura zamrażarnika (min): | 18 °C |
| Liczba półek w zamrażarce: | 3 |
| Palety na kostki lodu: | Tak |
| Pozycja zamrażarki: | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 63 l |
| Regulowane nóżki: | Nie |
| Alarm temperatury: | Tak |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Alarm otwartych drzwi: | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Liczba wyjmowalnych półek: | 3 |
| No Frost (lodówka): | Tak |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 3 |
| System Multi-Airflow (lodówka): | Nie |
| Liczba półek na jajka: | 2 |
| Pojemność lodówki netto: | 183 l |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Komora Fresh zone: | Nie |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1394683 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!