Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL WHC18 T341 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkt:
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Materiał półek: | Szkło |
| Kolor produktu: | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wbudowane |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Typ wtyczki zasilającej: | Type F (CEE 7/4) |
| Wskaźnik efektywności energetycznej: | 125 |
| Obciążenie: | 180 W |
| Roczne zużycie energii: | 280 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Prąd: | 16 A |
| Waga produktu: | 55 kg |
| Głębokość produktu: | 545 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min): | 56 cm |
| Wysokość produktu: | 1770 mm |
| Szerokość produktu: | 540 mm |
| Wysokość przedziału instalacji: | 177,6 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 177,6 cm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| Poziom hałasu: | 32 dB |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji: | 43 °C |
| Pojemność netto: | 250 l |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Pozycja zamrażarki: | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 7 h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 3 |
| No Frost (zamrażarka): | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto: | 68 l |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 68 l, 7 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka): | Tak |
| Wskazanie błędu: | Nie |
| Alarm awarii: | Tak |
| Długość przewodu: | 2,45 m |
| Alarm temperatury: | Tak |
| Pojemność lodówki netto: | 182 l |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Pojemność lodówki brutto: | 182 l |
| System Multi-Airflow (lodówka): | Nie |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| No Frost (lodówka): | Tak |
| Wentylacja: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 5 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Typ lamp: | LED |
| Funkcja Super Cool: | Nie |
| Liczba wyjmowalnych półek: | 3 |
| System chłodzenia: | Total No Frost |
| Sterowanie elektroniczne: | Tak |
| Komora Fresh zone: | Tak |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!